Гарантийные условия Allbattery

Умови надання гарантії:

1.1 Доставка обладнання, що підлягає гарантійному обслуговуванню, в сервісну службу здійснюється клієнтом самостійно і за свій рахунок.

1.2 Гарантійне зобов’язання не поширюються на матеріали і деталі, які вважаються матеріалами, що витрачаються в процесі експлуатації (в тому числі Елементи живлення 18650)

1.3 Показання зносу не є гарантійним випадком і не є причиною повернення, обміну.Допустимі свідчення зносу в новій батареї від 0% до 20% .У залежності від дати виробництва, часу зберігання.Відповідно до цього заряд першого дня нової батареї може доходити до 80-100%

1.4 Час роботи від батареї не є причиною повернення та обміну, бо залежить від налаштувань моделі і справності плати.

  1. Умови переривання гарантійних зобов’язань:

Гарантійні зобов’язання можуть бути перервані в наступних випадках:

2.1 Наявність явних чи прихованих механічних пошкоджень обладнання, викликаних порушенням правил транспортування, зберігання або експлуатації.

2.2 Виявлена в процесі ремонту невідповідність Правил та умов експлуатації, що пред’являються до обладнання даного типу.
2.3 Пошкодження  контрольних етикеток і пломб (якщо такі є).

2.4 Відмова від гарантійного обслуговування, при розряді батареї до 0% .Рекомендація нижче 10% батареї не розряджати.

2.5 Проблеми в обладнаннi, викликані діями третіх осiб. Передача товару в користування третім особам гарантією заборонено.

(Покупець на сайті, платник за товар і одержувач товару повинні бути однією особою.)

2.6 Установка і запуск обладнання не сертифікованим персоналом. У випадках, коли участь при установці і запуску кваліфікованого персоналу прямо обумовлено в технічній документації або інших письмових угодах або в описі лота.

2.7 Установка і запуск обладнання не оригінального виробника і не сертифікованого (ліцензійного) програмного забезпечення.